آموزش وردپرس
خانه / کتابخانه ژوان بتن زاگرس / نقشه برداری / مقاله نقشه برداری / دانلود کتابچه آشنایی با آموزش تلسکوپ دوربین های توتال

دانلود کتابچه آشنایی با آموزش تلسکوپ دوربین های توتال

دانلود کتابچه آشنایی با آموزش تلسکوپ دوربین های توتال

دوربین های توتال استیشن,دوربین توتال,دوربین,نقشه برداری

 

اگه تا حالا به بالاي تلسکوپ دوربین هاي توتال سري۰۹ TSدقت کرده باشید یک قسمت وجود داره که داراي دو تا چراغ فلاشر کوچک  اگه تا حالا به بالاي تلسکوپ دوربین هاي توتال سري  هستش که سمت راستی قرمز و سمت چپ زرد رنگ هستش …….

حالا میخوایم بدونیم کاربرد این دو چراغ کوچک براي چیست ؟
همین طور که مستحضرید در توتالهاي تی اس ۰۲ و ۰۶ جهت پیاده سازي نقاط پس از توجیه دوریین اقدام به دادن مختصات نقطه بهکه مختصاتها رو درست کردیم و به دوربین انتقال دادیم استفاده میکنیم ………پس از وارد کردن مختصات job دوربین می کنیم و یا اینکه ازنقطه مورد نظر فلشها جهت نما ما رو به نقطه مورد نظر هدایت میکنند و اپراتور بایستی با در راستا قرار دادن لمپ افقی دوربین با نقطهمورد نظر زاویه را به صفر برساند …و ژالن گیر را هدایت کنیم تا در راستا قرار گیرد. و پس از اینکه در راستا قرار گرفت اقدام به قرائت منشورکنیم تا فاصله طولی را مشاهده کنیم ……… حال ژالن گیر را بایستی بدون اینکه از راستا خارج شود … به سمت نقطه مورد نظر عقب یا جلوبرود تا نقطه مورد نظر پیدا و میخکوبی گردد.

 

این کتاب در ۲ صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDF دانلود فایل pdf آشنایی با آموزش تلسکوپ دوربین های توتال  به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

نظرات شما باعث دلگرمی ما خواهد بود

درباره ی مهندس اسرا صفیاری

سایت ژوانگه در راستای اهدف خود در نظر دارد بهترین و کاربردی ترین مقالات، نشریات و هر آنچه که شما کاربران گرامی در زمینه نرم افزار و آموزش آن و ... نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار دهد . در سربرگ سایت تمامی بخش ها دسته بندی شده است که کار شما را راحت تر کند . کافیست مطلب خود را بیابید و کلیک کنید به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان به صورت مستقیم از سایت ژوانگه می توانید آن را در اختیار داشته باشد. به امید موفقیت و ترقی پله های پیشرفت شما. ژوانگه منتظر ارائه خدمات و بازدید های بعدشماست. have a good time. http://book.zhowan.com/ http://zhowan.com/

همچنین ببینید

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاگرس
Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats