آموزش وردپرس
خانه / کتابخانه ژوان بتن زاگرس / آئین نامه و نشریه ها / برنامه ریزی و مطالعات بهینه سازی طرح های توسعه منابع آب نشریه ۲۱۹

برنامه ریزی و مطالعات بهینه سازی طرح های توسعه منابع آب نشریه ۲۱۹

برنامه ریزی و مطالعات بهینه سازی طرح های توسعه منابع آب نشریه ۲۱۹

برنامه ریزی, و مطالعات ,بهینه سازی, طرح های ,توسعه, منابع آب ,نشریه 219,

۲-۱  برنامه ریزی منایع آب

استفاده از فنون برنامه ریزی در مدیریت منابع آب بیش از ۵۰ سال، سابقه دارد. این برنامه ریزی در قالب تهیه طرحهای منفرد یا مجموعه ای از طرحها انجام گرفته است. امروزه، برنامه ریزی به عنوان یکی از حلقه های اصلی چرخه مدیریت منابع آب، به رسمیت شناخته شده است.

برنامه ریزی منابع آب نیز نظیر سایر انواع برنامه ریزیها دارای انواع  مختلف، نظیر برنامه ریزی برای سرمایه گذاری، برنامه ریزی، برای بهره برداری؛ ( برنامه ریزی عملیاتی)، برنامه ریزی طرحهای منفرد یا طرحهای جامع منطقه ای و ملی آب در قالب دوره های برنامه ریزی کوتاه، میان مدت و بلند مدت است.

 

این کتاب در ۳۷ صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDF برنامه ریزی و مطالعات بهینه سازی طرح های توسعه منابع آب نشریه ۲۱۹ به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

نظرات شما باعث دلگرمی ما خواهد بود

درباره ی مهندس اسرا صفیاری

سایت ژوانگه در راستای اهدف خود در نظر دارد بهترین و کاربردی ترین مقالات، نشریات و هر آنچه که شما کاربران گرامی در زمینه نرم افزار و آموزش آن و ... نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار دهد . در سربرگ سایت تمامی بخش ها دسته بندی شده است که کار شما را راحت تر کند . کافیست مطلب خود را بیابید و کلیک کنید به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان به صورت مستقیم از سایت ژوانگه می توانید آن را در اختیار داشته باشد. به امید موفقیت و ترقی پله های پیشرفت شما. ژوانگه منتظر ارائه خدمات و بازدید های بعدشماست. have a good time. http://book.zhowan.com/ http://zhowan.com/

همچنین ببینید

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاگرس
Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats