آموزش وردپرس
خانه / کتابخانه ژوان بتن زاگرس / آئین نامه و نشریه ها / دانلود نشریه های مربوط به تقاطع های همسطح شهری نشریه شماره ۱-۱۴۵ الی ۳-۱۴۵

دانلود نشریه های مربوط به تقاطع های همسطح شهری نشریه شماره ۱-۱۴۵ الی ۳-۱۴۵

 

دانلود مجموعه تقاطعهای هم سطح شهری به صورت کامل نشریه شماره ۱-۱۴۵ الی ۳-۱۴۵

 دانلود, مجموعه, تقاطعهای ,هم سطح, شهری ,به صورت کامل نشریه, شماره 1-145 الی 3-145

 

مقدمه:

نقاطع به محل تلاقی دو یا چند معبر اطلاق می شود که در آن تسهلات لازم برای انجام حرکات مختلف ترافیکی همراه با ایمنی و کارایی فراهم می شود. گرچه فقط بخش کوچکی از شبکه معابر شهری به تقاطع ها اختصاص دارد ولی این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کارایی، ایمنی، سرعت و ظرفیت معابر وابسته به عملکرد تقاطع ها است . عملکرد تقاطع ها نیز خود بستکی به طرای و مدیریت صخیخ آن دارد.

 

 

این کتاب در۴۱۹صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDFتقاطعهای هم سطح شهری (مبانی فنی) نشریه شماره ۱-۱۴۵به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

این کتاب در۱۶۴صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDFتقاطعهای هم سطح شهری (توصیه ها و معیارهای فنی) نشریه شماره ۲-۱۴۵ به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

این کتاب در۶۹صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDF تقاطعای هم سطح شهری( سوابق مطالعات)نشریه شماره ۳-۱۴۵ به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

نظرات شما باعث دلگرمی ما خواهد بود.

درباره ی مهندس اسرا صفیاری

سایت ژوانگه در راستای اهدف خود در نظر دارد بهترین و کاربردی ترین مقالات، نشریات و هر آنچه که شما کاربران گرامی در زمینه نرم افزار و آموزش آن و ... نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار دهد . در سربرگ سایت تمامی بخش ها دسته بندی شده است که کار شما را راحت تر کند . کافیست مطلب خود را بیابید و کلیک کنید به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان به صورت مستقیم از سایت ژوانگه می توانید آن را در اختیار داشته باشد. به امید موفقیت و ترقی پله های پیشرفت شما. ژوانگه منتظر ارائه خدمات و بازدید های بعدشماست. have a good time. http://book.zhowan.com/ http://zhowan.com/

همچنین ببینید

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاگرس
Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats