آموزش وردپرس
خانه / کتابخانه ژوان بتن زاگرس / آئین نامه و نشریه ها / دانلودمشخصات فنی عمومی برای طرح و اجرای انواع شمع ها و سپرها نشریه شماره ۳۰

دانلودمشخصات فنی عمومی برای طرح و اجرای انواع شمع ها و سپرها نشریه شماره ۳۰

دانلود مشخصات فنی عمومی برای طرح و اجرای انواع شمع ها و سپرها نشریه شماره ۳۰

مشخصات ,فنی عمومی ,برای طرح ,و اجرای انواع, شمع ها و, سپرها, نشریه, شماره 30

مقدمه:

استعمال شمع جهت انتقال بار ساختمان بر زمین احتیاج به تجربیات و اطلاعات فنی کافی در مورد طرز تهیه و کوبیدن شمع ها و یا ساختن شمع در محل از طرف مسئولین طرح و اجرا کنندگان دارد.

مهندس طراح و محاسب باید از خواص انواع شمعها، طرز اجرای آنها و نحوه انتقال بار هر نوع شمع بر زمین های مختلف و غیره اطلاعات کافی دارا باشد و با در نظر گرفتن کلیه جوانب فنی و اقتصادی برای هر ساختمان یک راه حل مناسب جهت انتخاب شمع پیشنهاد نماید.

 

این کتاب در ۵۰صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDF دانلودمشخصات فنی عمومی برای طرح و اجرای انواع شمع ها و سپرها نشریه شماره ۳۰ به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

نظرات شما باعث دلگرمی ما خواهد بود.

درباره ی مهندس اسرا صفیاری

سایت ژوانگه در راستای اهدف خود در نظر دارد بهترین و کاربردی ترین مقالات، نشریات و هر آنچه که شما کاربران گرامی در زمینه نرم افزار و آموزش آن و ... نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار دهد . در سربرگ سایت تمامی بخش ها دسته بندی شده است که کار شما را راحت تر کند . کافیست مطلب خود را بیابید و کلیک کنید به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان به صورت مستقیم از سایت ژوانگه می توانید آن را در اختیار داشته باشد. به امید موفقیت و ترقی پله های پیشرفت شما. ژوانگه منتظر ارائه خدمات و بازدید های بعدشماست. have a good time. http://book.zhowan.com/ http://zhowan.com/

همچنین ببینید

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاگرس
Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats