آموزش وردپرس
خانه / کتابخانه ژوان بتن زاگرس / آئین نامه و نشریه ها / دانلود مشخصات فنی نقشه برداری نشریه شماره ۹۵

دانلود مشخصات فنی نقشه برداری نشریه شماره ۹۵

دانلود مشخصات فنی نقشه برداری  نشریه شماره ۹۵

 

دانلود مشخصات, فنی, نقشه برداری , نشریه شماره 95,

 

هنگام تهیه شرح خدمات نقشه برداری که با عنوان نشریه شماره ۷۹ دفتر تحقیقات انتشار یافت، لزوم تهیه دو دفتر دیگر احساس می شد که یکی حاوی طبقه بندی و مشخصات فنی کلیه عملیات نقشه برداری و دیگری شامل دستورالعمل های انواع عملیات نفشه برداری باشد و روی هم مجموعه ای متشکل از سه دفتر را تشکیل می دهد.

اکنون دفتر دوم از این مجموعه با عنوان مشخصات فنی نقشه برداری  تقدیم می گردد. در این دفتر در مورد تعیین دفترها از استانداردهای معمول و متداول کشورهای مختلف استفاده شده و جابه جا بسته به مورد و فنون نقشه برداری؛ تغییرات لازم د آنها داده شده است.

این کتاب در ۵۷ صفحه برای شما بزرگواران آماده دانلود شده است.

برای دانلود فایل PDF دانلود مشخصات فنی نقشه برداری نشریه شماره ۹۵ به صورت مستقیم ازسایت ژوانگه روی لینک زیر کلیک فرمائید.

نظرات شما باعث دلگرمی ما خواهد بود.

 

 

درباره ی مهندس اسرا صفیاری

سایت ژوانگه در راستای اهدف خود در نظر دارد بهترین و کاربردی ترین مقالات، نشریات و هر آنچه که شما کاربران گرامی در زمینه نرم افزار و آموزش آن و ... نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار دهد . در سربرگ سایت تمامی بخش ها دسته بندی شده است که کار شما را راحت تر کند . کافیست مطلب خود را بیابید و کلیک کنید به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان به صورت مستقیم از سایت ژوانگه می توانید آن را در اختیار داشته باشد. به امید موفقیت و ترقی پله های پیشرفت شما. ژوانگه منتظر ارائه خدمات و بازدید های بعدشماست. have a good time. http://book.zhowan.com/ http://zhowan.com/

همچنین ببینید

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش

دانلود بیش از ۳۰۰ نوع نمونه قرارداد پیمانکاری با فرمت word و قابل ویرایش این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاگرس
Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats